Для Луценка зареєстрували партію

Вівторок, 1 липня 2014, 13:55

Міністерство юстиції України зареєструвало політичну партію "Третя Українська Республіка", яку очолив Роман Безсмертний.

Про це повідомляє прес-служба ТУР.

Як заявив Безсмертний, реєстрація партії стала черговим етапом до перезавантаження влади в Україні.

"Ідеї Юрія Луценка щодо повного перезавантаження держави сприйняті суспільством і підтримані Майданом. Навколо Луценка гуртуються активні громадяни, які прагнуть кращого життя для України. Настав час організаційно працювати над партією і готуватися до виборів", – пояснив він.

При цьому Безсмертний зауважив, що проект Громадянської ініціативи "Третя Українська Республіка" працюватиме і надалі.

Як розповів Безсмертний "Українській правді", нова партія насправді є перейменованою партією Луценка "Народна самооборона".

"Кілька місяців тому відбувся технічний з'їзд "Народної самооборони", на якому внесли зміни у статут, назву партії. Те, що ви бачите перед собою як новозареєстровану партії, - це спадкоємець "НС", - пояснив Безсмертний.

За його словами, реорганізацію партії провели, щоб взяти участь у наступних виборах і щоб обійти норму про те, що партія має бути зареєстрована не менш, як за рік до виборів.

"Безумовно. Воно і робилось за таким принципом. "НС" – це партія, яка має найближчий стосунок до Луценка, і з його боку було б неправильно відвернутись від неї, і створювати якусь нову структуру", - пояснив Безсмертний.

Натомість, як він розповів, сам Луценко ще не є членом ново зареєстрованої партії.

"Наше завдання, щоб Луценко очолив цю партію. Але спершу він брав участь у передвиборчій кампанії Петра Порошенка, а тепер ідуть розмови, щоб Луценко очолив партію Порошенка "Солідарність".

"Але партія "ТУР" зареєстрована разом з Луценком, для Луценка", - додав він.

Безсмертний розповів, що якщо Луценко таки погодиться очолити список партії Порошенка, то "ТУР" збереться і буде думати, чи йти на вибори без свого лідера.

"Але зараз ми готуємось до виборчої кампанії. Тим паче, що поки що не зрозуміло, яким буде виборчий закон. Можливо, що там будуть і виборчі блоки", - сказав Безсмертний. 

Українська правдаpowered by lun.ua