Повернутись до публікації

Бойовики обстріляли військових із "Градів" - 19 загиблих. За добу втрати - 23

П'ятниця, 11 липня 2014, 14:22
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 46.39.230.---Daniel Shultz12.07.2014 23:11
сами приехали.Их никто не звал!
IP: 95.135.176.---Oleh Z Kalusha Kaluskyj12.07.2014 16:21
У другій частині статті та на карті подано неправильне розміщення села Зеленопілля. Правильно вказано у першій частині - у Луганській області за 6,5 км від російського кордону, коло траси Е50.
IP: 109.122.0.---GADY12.07.2014 10:56
Владимир Немчунов:
Lana Rolin:
Ты наверно точно истинная хохлячка с именем "lana rolin" Да к вот эти люди на юго -востоке они у себя дома и им бежать ненадо.Ненадо их принуждать быть в этом олигархостане
Вольдемар ты истенный казлоцап, олегарохостан это паРаша. У вас пукин не олигарх? Стал самым богатым челом Европы за время правления. Может вы ему много платите? Или он много ворует? Создал страну рабов для защиты себя любимого, а вы как бараны голову выше полового органа поднять не можете, потому, что духу свободного у вас нет. Украина никогда больше не будет под паРашей, украинский народ вам это обещает, со своими олегархами мы сами разберемся.
IP: 109.122.0.---GADY12.07.2014 10:25
Україна повинна підтримувати програми уряду РФ по широкому переселенню новоявлених громадян та «біженців» на територію Східного Сибіру та Далекого Сходу.Щодо самих проросійськи налаштованих жителів Донбасу, то їх майбутнє виглядає напрочуд світлим :
По перше, вони зможуть відгородитися від «кровавого Правого сектору» найглибшим у світі озером Байкал.
По друге, зникне необхідність вивчати важку та незрозумілу мову «укрів». Натомість у процесі щоденного спілкування виникне можливість без значних зусиль вивчити легку та перспективну китайську чи корякську мови.
По третє, в розпорядженні переселенців буде фантастично багата на ягоди,горіхи, гриби та шишки, екологічно чиста на відміну від Донбасу територія.По четверте, враховуючи прецедент створення Сталіним на території Східного Сибіру Єврейської автономної області та настрої Путіна і росіян, існує реальна можливість утворити на частині території Східного Сибіру нове автономне утворення,Народну Республіку Л.у.г.а.н.д.о.н.і.ю
IP: 92.112.225.---Lana Rolin12.07.2014 10:10
Sedin Max:
Почему бы таким как вы,просто не уехать на вашу историческую Родину . И вам хорошо ,и Украине .
IP: 31.42.69.---gabylin12.07.2014 10:03
3 зеленых сигнальных ракеты и 2 часа на выход мирного населения, красная ракета, и ответный огонь из тогоже оружия в 10-ти кратном размере. И почему разведка на сообщила о позициях "градов " и по ним не отработала авиация?????? 30 сынов Украины никогда не вернутся домой - кому нужно сказать "Спасибо"??????
IP: 144.76.166.---Владимир Федин12.07.2014 09:47
Ну что, укропы, ваш блицкриг не удался?
IP: 109.122.0.---GADY12.07.2014 09:43
Sedin Max:
Никогда казлоцап не был козаком. А дух козацкий точно победит. Ни один казлоцап в паРаше голову выше пояса поднять не может так как духу козацкого не хватает все лижут путлеру, который ради рейтинга убил 42000 чеченских детей, привел к нищете и развалинам Абхазию , Приднестровье. А тупые предатели своего народа, своих соседей в лучшем случае будут жить в сибири. Пукин еще ничего хорошего для своей страны не сделал, ума хватает заработать только на шаровом газе и нефти. Со временем станцуем гопак на могиле пукина.
IP: 78.111.186.---Костянтин Олешко12.07.2014 08:29
Товіріщі з Донбасу, якщо ви думаєте, що Росія вас годуватиме - дуже помиляєтесь. Уряд Росії вже відмовився від ідеї розбудови Криму. З вас витискати нічого, ви збиткові. Путін вас, лохів, використовує у своїх цілях.
А кролики занимались сексом и не подозревали, что их разводят. )))
IP: 78.111.186.---Костянтин Олешко12.07.2014 08:22
Sedin Max:
Скільки вовка не годуй, він все одно в ліс дивиться.
Скільки жителів Донбасу не дотуй, вони все одно Ненавидять Україну і дивляться на рашистів.
За рахунок України її ж і ненавидиш.
Одеські мільярдери з трущоб. Е-декларанти з найбільшими статками
Рецепт держави
Вас "майнять": як виявити і знешкодити прихований майнінг
Туреччина обиратиме нову владу: навіщо це Ердогану та що це змінить для України
Усі публікації