Бойовики покинули управління обласної міліції в Донецьку

Четвер, 3 липня 2014, 11:22

Озброєні люди покинули будівлю Головного управління МВС України в Донецькій області, де вони перебували з 1 липня.

Про це "ОстроВу" повідомили у відділі зі зв'язків із громадськістю обласного головкому міліції.

"Озброєні люди покинули будівлю вночі. Зараз там наводиться порядок. Дзвінки на "102" зараз приймають у Донецьком міськуправлінні міліції. Весь апарат і керівний склад працює в міськуправлінні", - сказав співрозмовник агентства.

За іншим даними "ОстроВа", будівлю обласного УВС охороняють бійці "Беркуту", але кого вони представляють – Україну чи т.зв. "ДНР" – співробітники міліції пояснити не можуть.

Джерело в УВС повідомило, що ухвалено рішення про переміщення обласного ГУВС   у Маріуполь. Однак у відділі зі зв'язків із громадськістю обласного головкому сказали, що про такий наказ не чули.

Раніше повідомлялося, що в Донецьку терористи на чолі з "Бєсом" у вівторок почали штурм будівлі ГУ МВС України в Донецькій області. Пізніше в "ДНР" заявили, що Ігор Безлер (Бєс) намагався захопити владу й "республіка" почала свою "антитерористичну операцію".

Озброєні люди до вечора 1 липня відпустили з будівлі обласного управління міліції всіх співробітників, але самі залишалися в ньому. 

За інформацією "ОстроВа", захоплення УВС здійснювався не самим "Бєсом", а  заступником Безлера – "Боцманом".powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!