"Батьківщина": Лобісти не даватимуть проголосувати антикризові енергетичні закони

П'ятниця, 4 липня 2014, 13:12

У фракції "Батьківщина" прогнозують, що лобістські групи перешкоджатимуть ухваленню в другому читанні антикризових енергетичних законів уряду.

Про це розповів журналістам у п’ятницю Сергій Соболєв.

Він нагадав, що завдяки прийняттю цих законів, закладено початок руйнування схеми, за якою влада Януковича продавала газ українського власного виробництва за кордон.

"Ми повертаємось до норми, яка діяла до приходу останнього уряду Азарова, за якою газ власного виробництва по фіксованій ціні продавався державному підприємстві НАК Нафтогаз. І я уявляю кількість лобістських груп, які зараз включаться для того, щоб не допустити проходження цього проекту в другому читанні", - сказав він.

За словами Соболєва, насамперед йдеться про власників компаній, які займаються видобутком газу, "перш за все фірташівські компанії, але є ще достатньо інших, які ховаються за офшорами".

"Ми всі відчули, як важко проходив законопроект. Всі заявляли, що жодних питань немає, але як тільки він заходить зал, то прем’єру сьогодні довелося практично ставити ультиматум у ВР, що або ми за це голосуємо, або хай цим займається хтось інший", - сказав він.

Українська правдаpowered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!