У Слов'янськ везуть "гуманітарку", ЗСУ та Нацгвардія охороняють блокпости

Субота, 5 липня 2014, 15:49

Блокпости навколо Слов'янська повністю контролюються Збройними силами та Нацгвардією, на підступах до міста блокпости значно посилено важкою технікою.

Про це з місця подій повідомив журналіст УП Мустафа Найєм.

За його словами, до міста можна потрапити лише прихованими шляхами.

У Слов'янську вже перебуває глава Міноборони Валерій  Гелетей, який повідомив, що зараз у місті люди збираються біля міськради.

У місті поки що спокійно.  Однак при спробі потрапити у місто на блокпостах попереджають, що дороги можуть бути заміновані та  дозволяють проїзд навіть машинам високопосадовцям лише у супроводі розвідки.

Також в місто везуть гуманітарну допомогу мешканцям у супроводі керівників управлінь МВС, які поки що заблоковані на блокпостах, оскільки чекають команди, а військові без супроводу розвідки та мешканців, які знають дорогу, їхати не хочуть.

На блокпосту №3 (останній блокпост перед в'їздом в місто) також стоїть заступник глави МВС Сергій Яровий, за словами якого місто і підоходи до нього контролюються, та на даний момент він чекає машину супроводу, щоб приєднатися до тих, хто вже перебуває у Слов'янську.

Блокпост №3 наразі охороняє батальйон "Київ-1" (Нацгвардія) та ЗСУ.

За даними іншого журналіста УП, у місті ще залишилися терористи та подекуди тривають перестрілки. Разом з тим відомо, що у Слов'янську бойовики заховалися, а на машини встановлювали зброю, щоб відстрілюватися. 

Українська правда powered by lun.ua