У Слов'янську ліквідували групу терористів, які нападали на сили АТО

Неділя, 6 липня 2014, 13:31

На території Слов’янського району ліквідовано терористичну групу бойовиків, яка чинила збройні напади на військовослужбовців АТО та знищувала українську військову техніку.

Про це повідомили в прес-центрі СБУ.

"Під час спецоперації затримано 4 членів цієї групи, які діяли в тилу сил АТО, її ватажка на прізвисько "Кочегар" – Невару Євгена Васильовича, 01.04.1967 року народження та Бистрицького Володимира Сергійовича, (12.01.1979) на прізвисько "Архар", - зазначили в СБУ.

Тактика дій вказаної групи полягала в організації засідок на колони української військової техніки.

"Встановлено, що терористична група на території Слов’янського району здійснила ряд терористичних актів, зокрема, знищила 1 БМП, 3 БТР, 8 автомобілів "Урал" та "Хаммер" Збройних Сил України. Вказані терористи причетні до нападів з використанням автоматичної стрілецької зброї та гранатометів на військовослужбовців сил АТО, в результаті яких загинули та зазнали поранень десятки українських військовослужбовці", - йдеться у  повідомленні.

Також встановлено, що саме ці бойовики підірвали залізничну колію на перегоні станцій Букіно-Святогірськ.

"Свої злочинні дії бандити фіксували на відео для звіту перед своїми російськими ватажками. Протиправна діяльність злочинців високо оцінювалась кураторами з Російської Федерації: "Кочегар" та члени його групи отримували значні грошові винагороди за знищення українських силовиків та бойової техніки", - зазначили в СБУ.

28 червня  "Кочегар" та "Архар" наказом Ігоря Стрелкова (Гіркіна), відомого як "Стрелок", нагороджені нагородами Російської Федерації – "Георгіївським хрестом ІV класа".

Нагороди терористам вручав особисто "Стрелок" в приміщені свого штабу у Слов’янську.

Фото прес-центра СБУ
 
 

У терористів вилучені автоматична зброя, снайперська гвинтівка, реактивний протитанковий гранатомет, ручний протитанковий гранатомет, гранати, тепловізор, боєприпаси та вибухівка.

Наразі здійснюються заходи щодо виявлення місцезнаходження затримання та притягнення до кримінальної відповідальності інших учасників терористичної групи.

Українська правда powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!