Кернес попередив: Жодних референдумів і новоутворень в Харкові

13 переглядів
Вівторок, 12 серпня 2014, 11:46

Мер Харкова Геннадій Кернес заявляє, що жодних референдумів та оголошення будь-яких республік в Харкові неможливе, а чутки про це є провокацією.

Про це йдеться у його зверненні поширеному у вівторок прес-службою Харківської мерії.

"Я знаю, що в місті діють сили, зацікавлені розгойдати ситуацію, вони використовують брудні прийоми та "кишенькові" ЗМІ, повідомляючи, що до 23 серпня в місті нібито готується референдум і тут буде оголошена так звана ХНР", - зазначив він. 

"Відповідально заявляю: поки я керую Харковом, ніяких референдумів і ХНР в нашому рідному місті не буде. Як і не буде проголошення ніяких інших геополітичних новоутворень", - зазначив він.

"Всі спроби повторити у нас Слов'янськ або Луганськ міська влада припинить швидко і жорстко. Прошу цих людей запам'ятати - Харків був, є і буде частиною єдиної і неподільної України", - наголосив Кернес. 

Він зазначив, що 23 серпня відзначатиметься День міста та День визволення Харкова.

"Якщо знайдеться хтось, хто вирішить зіпсувати його харків'янам, хтось, хто побажає влаштувати в Харкові провокації, нехай знають - городяни їм цього не пробачать. І не забудуть", - попередив він. 

"Псевдореферендуми і подібні дії принесли жителям Донбасу та Луганської області тільки війну, руйнування і горе. Вірю, що наші люди проявлять властиві їм спокій і мудрість, не піддадуться на провокації і зроблять все, щоб зберегти спокій і мир", - додав Кернес. 

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua