Повернутись до публікації

БОЙОВИКИ РОЗСТРІЛЯЛИ "ГРАДАМИ" КОЛОНУ БІЖЕНЦІВ

Понеділок, 18 серпня 2014, 10:36
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 46.98.30.---Евгений Якунин19.08.2014 15:22
Где доказательства??? Где хоть одно видео или фото??? Очередной фейк пана лысенка?
IP: 5.105.111.---Михаил Хаджинов19.08.2014 12:19
Когда вижу батарею САУ украинской армии лупящей неизвестно куда ,то я непременно догадываюсь ,что каждый гаубичный снаряд попадает террористу в сердце.
IP: 46.211.125.---Олександр Олександренко19.08.2014 08:54
Що терористам колона біженців,якщо вони дістали літак на самому небі і збили.Правда європейці зараз вимагають припинити вогонь і почати перемовини.Ось для чого російяни і донецькі урки нищать наших громадян.
IP: 46.118.45.---Ept Bizb18.08.2014 14:58
Ёпт, как так? позорнее не бывает, этот поступок просто обрывает мозги. И это 100% слив инфы терам!!!!
IP: 94.158.68.---grom246818.08.2014 14:52
Сергей Барлицкий:
ТЫ НЕ ДУРАК ТЫ МУДАК!
IP: 94.178.84.---Natalia Lebed18.08.2014 14:21
Сергей Барлицкий: Вы, русские, нам эту проблему создали, вы и кормите ваших преверженцев. Они ведь доказали вам свою преданость вопя на площадях "Россия, Россия". И это хорошо, что машины назад не возвращаются, чем больше балласта (вечно недовольного и не услышанного ) уедет, тем бістрее Украина начнет что то менять и станем жить лучше назло всем кацапам.Сергей Барлицкий:
IP: 94.178.84.---Natalia Lebed18.08.2014 14:18
Сергей Барлицкий: Вы, русские, нам эту проблему создали, вы и кормите ваших преверженцев. Они ведь доказали вам свою преданость вопя на площадях "Россия, Россия". И это хорошо, что машины назад не возвращаются, чем больше балласта (вечно недовольного и не услышанного ) уедет, тем бістрее Украина начнет что то менять и станем жить лучше назло всем кацапам.
IP: 195.182.22.---olexadovbusch18.08.2014 13:38
Сергей Барлицкий:
Сколько же в вас ненависти и зла. Читая комментарии, понимаешь почему российский газ должен стоить дороже, чем для других стран)) Очнитесь. Русские не злопамятны.
Були часи - квітами зустрічали, дякуємо, досить... Пройде час - "очнетесь все", тільки пізно буде... Після цієї війни на віки ви будете ворогами...
IP: 195.182.22.---olexadovbusch18.08.2014 13:31
Сергей Барлицкий:
... Ну а полную речь Путина поищите на ютубе. Она там есть. Внимательно послушайте, и тогда поймете, что он прав.
Звичайно прав... Тільки "дураки безмозглые" не знають, що всі ці БТРи, танки, "Гради" і "Урагани" з різними ПЗРК можна вільно купити в магазинах, разом з автоматами...
Як і не знають, що це наш внутрішній конфлікт... Тільки дивись, коли знімуть завісу, щоб потім волосся дибки не ставало, як назвуть цифри "граждан русских", які тут лягли, в "цьому внутрішньому конфлікті"...
IP: 185.31.166.---Helli Anthus18.08.2014 13:30
Очередная деза от брехливых СМИ.
2 роки без Павла
Як запустити бізнес в умовах високої конкуренції
Європа грязі не боїться: український експорт з незвичайною долею
Багаті мало платять. Уряд хоче посилити контроль за статками заможних
Усі публікації