Бойовики ДНР випустять на волю "політв'язнів" з донецьких СІЗО - ЗМІ

Субота, 2 серпня 2014, 13:13

Представники терористичної організації ДНР повідомили про засідання "Верховної Ради Донецької Народної Республіки", де прийнято рішення звільнити "політв'язнів, які потрапили в ув'язнення в період масових протестів в Донбасі".

Про це повідомляють Новини Донбасу.

"До порядку денного було включено питання про звільнення політв'язнів, які потрапили в ув'язнення в період масових протестів на Донбасі проти дій тих, хто незаконно прийшов до влади в Києві. На даний момент активісти знаходяться під вартою на території Донбасу. Було прийнято рішення про амністування Даніліна І . в і Яковенко О.А у зв'язку з відсутністю складу злочину", - йдеться в повідомленні.

В організації нагадують, що "українські структури МВС звинуватили їх у замаху на територіальну цілісність України".

"Крім цього голова Верховної Ради ДНР Борис Литвинов виступив з повідомленням про те, що з місць позбавлення волі надходять прохання від засуджених спокутувати провину на службі в ополченні і довести вірність народу Донбасу. НД встановив до розгляду на президії ці заяви і виносити рішення окремо по кожному випадку", - цитує видання рішення "Верховної Ради ДНР".powered by lun.ua