Асоціація з ЄС не принесе ризиків сусідам України - Порошенко

Вівторок, 26 серпня 2014, 14:00

Україна у вересні ратифікує Угоду про асоціацію з Євросоюзом і відразу направить до Брюсселю відповідні ратифікаційні грамоти.

Про це заявив президент Петро Порошенко під час зустрічі з верховним комісаром ЄС Кетрін Ештон, повідомляє прес-служба президента України.

Порошенко переконаний, що призначення парламентських виборів не стане перешкодою для ратифікації угоди про асоціацію.

Він запевнив, що текст угоди залишиться незмінним, а її прийняття сприятиме впровадженню справжніх реформ в України.

"Наша інтеграція до ЄС – це наш цивілізаційний вибір, який жодним чином не направлений проти когось. Навпаки, Угода позитивно вплине на взаємини з усіма нашими сусідами, в першу чергу, в економічній сфері. Ми зацікавлені в тому, щоб наші міжнародні партнери сприйняли наше рішення", - заявив Порошенко.

Він сподівається, що консультації у форматі ЄС – Україна – "Євразійська трійка", які пройдуть у Мінську 26 серпня, сприятимуть пошуку діалогу, в тому числі – в питаннях економічної співпраці.

"Для нас важливо, щоб наші сусіди усвідомили: підписання угоди між Україною та ЄС не несе для них ризиків і втрат. Ми зацікавлені у взаємовигідних економічних взаєминах з усіма сусідами і партнерами", - наголосив Порошенко.

Президент також запевнив європейську сторону, що він, як гарант Конституції, забезпечить проведення вільних, демократичних і прозорих парламентських виборів.powered by lun.ua