На Донбасі звільнили 1,7 тисяч міліціонерів

Четвер, 7 серпня 2014, 16:17

На Донбасі з органів внутрішніх справ звільнено близько 1700 міліціонерів.

Про це повідомив начальник Департаменту кадрового забезпечення МВС України Віктор Слівінський.

„На сьогоднішній день наказами як міністра, так і керівництва Донецької і Луганської областей звільнено близько 1700 чоловік. Це люди, які, скажімо так, не з`явилися на роботу і на сьогоднішній день місце їх перебування невідоме.

Є частина людей, які самі написали рапорти – неготові вони служити, є частина людей, яких звільнили за порушення дисципліни, але це не основна частина території", - наголосив Віктор Слівінський.

Як ідеться у повідомленні на сайті МВС, вже наступного дня після звільнення відповідної території постає питання: хто буде займатися охороною громадського порядку, чи можна залучати особовий склад, який перебував на тимчасово захопленій території.

З огляду на це, міністерством було сформовано декілька груп, які в своєму спорядженні мають детектор брехні, так званий, поліграф, фахівців з психологічної служби, кадрової, з підрозділів внутрішньої безпеки, для вивчення ситуації.

Слівінський наголосив, що самоцілі звільнити немає, є питання, з ким працювати далі.

Він наголосив, що зараз з об`єктивних причин неможливо провести атестування.

„Тому ці групи йдуть, як передові, розвідувальні – вивчити ситуацію, позбутися вже тих працівників, яких використати в подальшому буде неможливо. Я думаю, процес буде довгий.

Необхідно буде проходити ще атестування особового складу, необхідно подумати, кого залучити, можливо, з інших регіонів", - наголосив керівник департаменту кадрового забезпечення.

На його думку, переатестувати треба близько 80% особового складу міліції Донецької і Луганської областей, а це близько 20 тис. правоохоронців.

За його словами, вже закінчена перевірка в райвідділках Слов`янська, Краматорська, Артемівки і Дружківки, працює група у Красному Лимані і Костянтинівці Донецької області, а також у райвідділах нещодавно звільнених населених пунктах Луганщини - Лисичанську, Сєверодонецьку та Рубіжному.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua