У Порошенка хочуть мотивувати державних службовців

Четвер, 18 вересня 2014, 16:21

Верховна Рада восьмого скликання має ухвалити новий закон, який передбачає реформування державної служби.

Про це під час "круглого столу" на тему "Ефективний чиновник: як досягти цього в Україні?" сказав заступник глави АП Дмитро Шимків, повідомляє прес-служба президента.

"Розроблений законопроект є результатом праці в першу чергу суспільства, держави, громадськості, бізнес-асоціацій. Ми вважаємо, що має розпочатись процес скорочення державних органів влади, кількості чиновників", - зазначив Дмитро Шимків.

Говорячи про якість роботи державної служби, заступник Глави АПУ наголосив на важливості фінансової мотивації держслужбовців.

"В будь-якій організації система заохочення і мотивація повинні працювати. Якщо система заохочення та мотивації відсутня, дуже складно очікувати якісний результат", - сказав Шимків.

Він нагадав, що з 2006 року державним службовцям лише один раз на 45% підвищено зарплату, у той час як середня зарплата в країні за цей період зросла у чотири рази.

Середньомісячна зарплата чиновника центральних органів влади складає 61,3% від рівня середньої зарплати у місті Києві, а місцевих адміністрацій – 46,9%.

"Ми не просто не доплачуємо державним службовцям – ми їх зневажаємо нашим відношенням, нашими законами, нашими постановами. Питання полягає не в кількості, а в якості мотивації", - наголосив заступник Глави АПУ.

Українська правдаpowered by lun.ua