Семенченко пропонує відродити "Українську військову організацію"

15 переглядів 15 переглядів
Понеділок, 8 вересня 2014, 08:11

Камбат "Донбасу" Семен Семенченко пропонує іншим комбатам і громадським діячам об'єднатися в Українську військову організацію.

Про це він написав на своєму Facebook.

За його словами, він виступив з такою ініціативою, оскільки Міноборони та чиновники не справляються із забезпеченням воюючих підрозділів, а політики зайняті боротьбою між собою.

Семенченко пояснив, що основне завдання відродження УВО - "виступати єдиним фронтом перед владою в принципових і важливих питаннях".

"Налагоджувати прямі зв'язки із зарубіжними організаціями для прямих поставок продукції та спорядження безпосередньо частини, що воюють. Разом зможемо посилити один одного. Виступати як рупор патріотично налаштованих громадських сил перед міжнародною громадськістю", - заявив комбат.

Також УВО буде "створювати первинну систему відбору та підготовки кадрів для армії і добровольчих частин, систему територіальної оборони та боротьби з диверсійними групами на своїй території, і партизанського руху на випадок окупації".

Семенченко закликав "до об'єднання на основі Української військової організації, яка буде створена і як продовжувач справи свого історичного попередника і як організацію 21 століття, з готовністю до нових викликів".

Він розповів, що "за два тижні за телефонами колцентру подзвонили більше 2500 людей".

"42 організації висловили готовність приєднається до ініціативи, яка тоді називалася Партизанським рухом, а зараз отримує новий, більш широкий зміст", - повідомив комбат.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua