У Яроша радять Порошенку не знімати їхніх кандидатів із виборів

Середа, 1 жовтня 2014, 14:45

"Правий сектор" обурений відмовою ЦВК зареєструвати двох його кандидатів і радить владі не забувати про долю Віктора Януковича.

Про це йдеться в заяві прес-служби партії.

"Двох наших побратимів – Андрія Тарасенка та Романа Хмару (№1 та №16 у виборчому списку "ПС") зняли з перегонів. Офіційна мотивація ЦВК – "у зв’язку з наявністю в них непогашених судимостей", - нагадали в "ПС".

У партії пояснили, що обидва їхніх кандидати отримали свої судимості за часів Януковича за повалення пам'ятників Леніну в Києві та Сталіна в Запоріжжі.

"Ці репресивні судові рішення щодо наших побратимів були ухвалені за часів правління Януковича. Цими ж рішеннями користується нова влада задля переслідування кандидатів в депутати від "Правого сектора" на виборах у Верховну Раду", - йдеться заяві.

"Це свідчить про одне – в Україні розпочалася контрреволюція", - додали в ПС.

Як заявив "Українській правді" прес-секретар "ПС" Артем Скоропадський, "це абсолютно цинічне рішення і нехай нинішня влада пам'ятає, завдяки кому вона займає президентське, міністерські й депутатські крісла".

"Кучма просидів два строки, Ющенко - один, Янукович не досидів навіть одного. Нехай нинішній президент пам'ятає, що таке боротися з народом", - сказав він.

"Ми не вороги президента, але ми не готові сприймати такі дії влади. Він повинен нас почути і зрозуміти - ми партія, народжена майданом", - додав Скоропадський.

Українська правдаpowered by lun.ua