Росія загрожує світу не менше за ісламістів - Держдеп США

Четвер, 2 жовтня 2014, 21:21

Помічник Держсекретаря США Вікторія Нуланд закликала міжнародну спільноту не применшувати загрози від російського втручання в Україну на тлі світової боротьби з екстремізмом і тероризмом з боку Ісламської держави Іраку та Леванту (ІДІЛ).

Про це вона заявила в четвер, виступаючи на Стратегічному форумі США і Центральної Європи в Вашингтоні, повідомляє Укрінформ.

"Загроза ІДІЛ для Центральної Європи настільки ж велика, як і загроза з боку Росії", - наголосила представник Держдепу.

Вона закликала міжнародну спільноту "працювати над тим, щоб зробити центральноєвропейський простір неможливим для проникнення ідей тероризму та екстремізму".

Обговорюючи можливі шляхи розв'язання конфлікту на сході України, Нуланд висловила переконання, що військового рішення в ньому не існує.

"Ми віримо в те, що тиск, який США і Європейський Союз створюють на Росію за допомогою санкцій, глибоко впливає на російську економіку", - наголосила вона.

При цьому помічник держсекретаря США підкреслила важливість виконання Мінської угоди, яку, за її словами, Україна виконує більшою мірою, ніж Росія.

Коли ж домовленості будуть повністю реалізовані, почнеться згортання деяких санкцій проти РФ, зазначила Нуланд, додавши, що "в руках Москви – прискорити або віддалити цей час".

powered by lun.ua