На Луганщині - мітинги проти ЛНР. Бойовики стріляють у військових з РФ

Неділя, 5 жовтня 2014, 11:25

У м.Свердловка, що перебуває під контролем ЛНР, під будинком СБУ відбувся великий мітинг місцевого населення, яке протестувало проти дій керівництва ЛНР.

Про це повідомляє голова Луганської ОДА Геннадій Москаль.

Учасники акції мітингували проти невиплат зарплат, відсутності продуктів, руйнуванням банківської системи, а також проти мародерств, грабежів і т.д.

"Цієї ночі активістам мітингу невідомі кинули в будинки гранати", - йдеться  у повідомленні.

Окрім того  з 16:00 до 17:00 у Свердловці відбувся бій між бойовиками ЛНР та збройними силами Російської Федерації.

Також повідомляється, що в район с.Міллерово Ростовської області (Росія) біля кордону з Україною прибули 100 військовослужбовців ГРУ Росії у форменому одязі зі зброєю та повною екіпіровкою, які раніше дислокувалися в Південній Осетії.

Згідно з повідомленням, 4 жовтня бойовики так званого "війська Донського" о 12.50 та 13.20 здійснили мінометні обстріли постів Нацгвардії в районі Бахмутки.

О 12.55 та 14.15 бойовики обстріляли із системи "Град" блокпост батальйону міліції "Луганськ-1" в районі с.Боброве. Вогонь вівся з боку м.Первомайськ, підконтрольному війську Донському. Поранені два працівники міліції.

О 10.00 почався мінометний обстріл опорного пункту 92-ї бригади Збройних сил України біля с.Артем поблизу м.Щастя. А об 11.15 та 13.10 — мінометний обстріл мосту біля м.Щастя. Поранено 9 цивільних осіб та один військовий 92-ї бригади

Крім того 5 жовтня з 6.45 вівся мінометний обстріл мосту біля м.Щастя.

На ділянці кордону, підконтрольній Україні прикордонні та митні служби працюють у нормальному режимі.

Також повідомляється, що  українські військові затримали Оксану Кирилюк, уродженку м.Сочі, яка є  громадянською дружиною відповідального за артобстріли у так званому війську Донському.

"Ця жінка, вірогідно, була коригувальницею вогню. Зараз вирішується питання про її передачу на територію ЛНР, що може зменшити інтенсивність артобстрілів, які іноді відбуваються з особистої помсти через затримання О.Кирилюк", - зазначено у повідомленні.

Українська правда