До кінця тижня Україна отримає безпілотники для моніторингу кордону - Порошенко

Вівторок, 7 жовтня 2014, 18:17

Процес передачі місії ОБСЄ безпілотників для моніторингу ситуації на сході України буде завершений 13 жовтня.

Про це заявив президент Петро Порошенко під час відвідання мобільного прикордонного загону в київських Бортничах, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Уже перші безпілотні апарати перебувають на території України, завершення їх поставок станеться 13 жовтня і у нас будуть всі технічні можливості для того, щоб контролювати рух через кордон", - сказав він.

Президент додав, що щойно у нього завершилася зустріч із 35 послами іноземних держав в ОБСЄ, під час якої відбулася відверта розмова щодо ситуації в Україні.

"Ми отримали запевнення, що вони розуміють наші пріоритети, і що вони разом з нами зроблять все можливе для того, щоб в чіткій координації дій з Україною було забезпечене перекриття кордону", - сказав Порошенко.

Звертаючись до прикордонників, президент зазначив, що це є першочерговим завданням як для військових, так і для дипломатів.

Як відомо, в ніч на 6 жовтня в Україну прибули два безпілотника, які місія ОБСЄ буде використовувати в зоні АТО.

Раніше стало відомо, що для охорони членів місії ОБСЄ, які працюватимуть з безпілотниками, Німеччина направить в Україну 200 озброєних військових.powered by lun.ua