Українцям пропонують висловитися щодо стратегії Порошенка

12 переглядів
19
Середа, 8 жовтня 2014, 14:31

В Адмiнiстрацiї президента запрошують громадськiсть та експертiв до обговорення "Стратегiї-2020" на спецiальному сайтi.

Про це розповів на брифінгу в Києві в середу заступник голови Адмiнiстрацiї президента Дмитро Шимкiв, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

За його словами, запущено механiзм зворотного зв'язку для обговорення запропонованої главою держави "Стратегiї-2020" з експертами та громадськiстю на спецiально створеному сайтi reforms.in.ua.

"Ми прислухаємося до громадськостi, експертiв. Саме сьогоднi на сайтi reforms.in.ua розпочато бiльш детальне обговорення показникiв, якi запропонованi як мета, якої ми хочемо досягти в 2020 роцi", - сказав Шимків.

Ми сподiваємося, що громадськiсть та експерти приєднаються, дадуть свiй зворотний зв'язок. Обговорення триватиме до кiнця наступного тижня, до п'ятницi", - сказав вiн.

Шимкiв наголосив, що головна вiдмiннiсть цiєї стратегiї реформ вiд попереднiх полягає в тому, що влада запрошує українцiв безпосередньо взяти участь у розробленнi стратегiї держави.

 
Авторизуйтесь щоб писати коментарі
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 194.153.129.---Pablo11..
Если правитель выбирая межу войной и позором,выбирает позор, то в итоге он получает и позор и войну. Неужели Порох этого не знал
IP: 31.31.125.---Nick Ende..
Объявление. Меняю честь и достоинство страны на заводик в Липецке. Обращаться по адресу: Киев, ул. Грушевского. Спросить Петю.
IP: 194.125.244.---engy-xxx..
Не надо отвлекать нас стратегиями на 2020-год. Тут к Порошенко куча вопросов по "стратегии" сегодняшнего дня. Почему законы по люстрации и борьбе с коррупцией принимаются под давлением улицы? И то же самое с расследованием по Иловайску. И почему расследование свелось к поиску "крайних" - ТБ"Прикарпатье"? Командование не виновато? Почему тянули с ратификацией соглашения с ЕС? Почему сданы такие территории под видом "перемирия" на которое России наплевать? Почему Ярема до сих пор прокурор? Почему после расстрела Майдана не пострадал никто из прежней власти? Почему не наказаны ПР и КПУ - сторонники сепаратистов? Почему БПП тянет за собой во власть людей скомпрометировавших себя при режиме Януковича? (кто хочет пусть продолжит список)
IP: 94.153.11.---sed lex..
У нинішньоґо зам. Держ прикордон служби серед орденських планок : Андріївський прапор. Дві схрещені блакитні смужки на білому тлі. Це, що - орден РФ "Зраднику України?" Тільки що: йоґо синхрон в етері 5ґо каналу.
IP: 176.8.247.---Serg Makar..
Мене цікавить звичайна математика! Якщо президент каже про збільшення ВВП в 2 рази до 2020 р. То ми маємо рости десь по 25% на рік! Хоча ось прогнозують на наступний рік в 1% зріст. Як таке можливо?
Усі коментарі