Льовочкін хоче, щоб спікером Ради став Вілкул

Четвер, 20 листопада 2014, 15:12

Партія "Опозиційний блок" ініціює обрання головою Верховної Ради обраного депутатом від цієї партії Олександра Вілкула.

Про це журналістам повідомив майбутній депутатом від "Опозиційного блоку" Сергій Льовочкін, повідомляють "Українські новини".

"Ми будемо пропонувати кандидатуру спікера від "Опозиційного блоку"... Ми визначили для себе, що це буде Олександр Вілкул – керівник Дніпропетровської обласної організації партії "Опозиційний блок", – сказав він.

Водночас Льовочкін зазначив, що в партії розуміють, що самостійно вона не зможе забезпечити голосування за кандидатуру Вілкула, однак сподівається, що інші депутати підтримають цю ініціативу.

Крім того, за його словами, фракція претендуватиме на керівництво низкою контрольних комітетів.

"Це принципові для нас комітети: з питань свободи слова, комітет з питань соціальної політики, комітет з питань правової політики, комітет з питань прав людини, які зараз за рішенням робочої групи (з підготовки першої сесії Ради), будуть об'єднані в один, і буде комітет з питань правової політики і правосуддя, прав людини, а також регламентний комітет", – сказав він.

Вілкул був одним з основних представників влади часів Віктора Януковича – він обіймав посаду віце-прем'єра в уряді Миколи Азарова.

"Опозиційний блок" набрав на виборах близько майже 10%. Він є єдиною партією, не приймає участь в коаліційних переговорах.

Раніше представники партії заявляли, що мають намір претендувати на посаду віце-спікера Ради і висунути на неї Нестора Шуфрича.powered by lun.ua