Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

Російський Генштаб назвав заяву бойовика Захарченка "брехливим вкидом"

Вівторок, 4 листопада 2014, 18:11

Генштаб збройних сил Росії назвав "свідомо брехливим вкидом" заяву тодішнього самопроголошеного прем'єра "ДНР" Олександра Захарченка про передачу російського озброєння.

Про це говориться у відповіді на запит депутата Закзборів Петербурга, оглядача "Нової газети" Бориса Вишневського, повідомляє Нова газета.

Так 16 серпня Захарченко заявив про передачу сепаратистам "30 танків, 12 бронемашин і 1200 одиниць особового складу" з Росії.

Спікер Генштабу Картаполов заявив, що Міноборони "вважає контрпродуктивним офіційно коментувати бездоказові приватні заяви".

 

"Виступ громадянина А.В. Захарченко, розміщене на сайті радіостанції "Эхо Москвы", очевидно зроблене з метою психологічного тиску на особовий склад і командування збройних сил України й не має під собою жодної доказової бази", - сказав він.

Донецька народна республіка названа у відповіді Генштабу "самопроголошеною", а конфлікт на сході України — "внутрішньоукраїнським".

Видання зазначає, що Вишневський відправляв запит не в Міноборони й не в Генштаб, а в Слідчий комітет Росії.

У запиті він просив не прокоментувати заяву, а провести перевірку відомостей про поставку в Україну військової техніки із РФ, навчанні найманців на території РФ і їх участі в збройному конфлікті на території Донецької області. 

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: