ОБСЄ озвучило лінію розмежування. З бойовиками не домовилися

Середа, 5 листопада 2014, 15:57

Сторони конфлікту на сході України не змогли погодити лінію розмежування.

Про це заявив журналістам у Донецьку заступник голови спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в регіоні Олександр Хуг, передає Інтерфакс.

"Лінія розмежування становить 480 км. Поки немає взаєморозуміння з цього питання між сторонами. Сторони досі не прийшли до згоди по лінії розмежування", - сказав Хуг.

Він пояснив, що встановленню лінії розмежування має передувати дотримання режиму припинення вогню.

"Лінія розмежування проходить вздовж Маріуполя, а також населених пунктів Дебальцеве й Щастя. Для встановлення лінії безпеки треба добитися дотримання режиму припинення вогню", - сказав представник ОБСЄ.

Він також заявив, що відведення важких озброєнь має проводитися сторонами конфлікту одночасно з дотриманням інших пунктів мінського протоколу про мирне врегулювання.

"Відведення артилерії залежить від дотримання інших пунктів мінської угоди. Зустрічі, подібні сьогоднішній, повинні привести до повного дотримання мінських домовленостей", - заявив Хуг.

Разом з тим Хуг висловив сподівання на швидке припинення вогню в різних частинах Донбасу.

"Мінський меморандум привніс деякі зміни протягом конфлікту. Ми сподіваємося, що такі зустрічі внесуть свою лепту в припинення вогню, у тому числі й на території донецького аеропорту", - сказав він.

Інтерфакс-Українаpowered by lun.ua