В інтернет вивісили одкровення "російського військового, полоненого" на Донбасі

96 переглядів
Четвер, 6 листопада 2014, 16:39

У мережі інтернет опубліковане відео, на якому нібито полонений російський військовий Євгеній Тур розповідає, що був відряджений на Донбас із іншими військовими.

Перший довший варіант відео був опублікований кілька днів тому, тепер воно з'явилося на сторінці Євгенія від його імені.

На відео, записаному в Слов'янську, Тур розповідає, що в жовтні 2014 одержав повістку, якою був відправлений у відрядження в Ростові-На-Дону на 2 місяця.

"Я не припускав, що потраплю в Україну, думав, усе зроблю й повернуся. Нас у Ростові тримали два дні", - сказав він.

Євгеній також розповів, що там він спілкувався з майором і підполковником.

"В Україну в'їхали без документів, їх забрал майор… Відмовитися їхати можливості не було – порушення наказу", - пояснив він.

За словами нібито солдата, є факт того, що офіцер, який відмовився їхати, "загубився".

Він також сказав, що з ним приїхали 30 людей.

 

"Військовий" розповів, що був узятий у полон, перевезений у багажнику, а тепер опинися в Слов'янську.

Євгеній також звернувся до російських військових: "Якщо приходить повістка – не їдьте. Якщо приїдете, що б вам не обіцяли, ви не повернетеся додому".

При цьому на сторінці Євгенія Вконтакте, де було розміщено відео, практично немає "активності". Перші світлини датовано 2010 роком, при цьому на сторінці розміщені тільки 8 постів.

Під деякими світлинами, розміщеними на сторінці, спеціально зазначені міста й селища, у яких вони нібито зроблені.

1 листопада він ще постив фото, які жодним чином не стосувалися війни або служби. 4 листопада він написав пост, що перебуває в Слов'янську, 5 листопада – вивісив скорочений варіант відео, а в четвер розмістив пост із текстом:

"Це не наша війна. Ми - гості в Україні. Шановний Володимир Володимирович, чому я опинився в Донецьку? Без документів, без військової форми? Коли я підписував контракт, я не підписувався на участь у Ваших авантюрах. Крім того, розкажіть мені: чому ті військовослужбовці, які потрапили в полон, потім додому не вертаються?"

 

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua