Бойовики намагаються наблизитися до Дебальцевого, можливо, готують "оточення"

П'ятниця, 7 листопада 2014, 09:08

Протягом останньої доби в районі бойових дій на Донбасі зафіксовано 49 обстрілів, є інформація про намір взяти в оточення сили АТО під Дебальцевим.

Такі дані групи "Інформаційний спротив" публікує Дмитро Тимчук вранці 7 листопада у Facebook.

"Протягом останньої доби в районі бойових дій на Донбасі зафіксовано 49 обстрілів російсько-терористичними військами позицій українських військ", - повідомляє він.

Найбільшу активність супротивник демонстрував на: Дебальцевському напрямку (15 обстрілів); Донецьком напрямку (12 обстрілів); Первомайськом напрямку (10 обстрілів); Луганськом напрямку (7 обстрілів).

"Крім інтенсивних обстрілів позицій українських військ у районі н.п. Авдіївка й Піски, відзначено спробу супротивника відкинути підрозділи сил АТО від Красногорівки й Мар’їнки. Спроба не була успішною", - пише також Тимчук.

"У районі Нікішино - Чорнухіне тривають обстріли з боку терористів і боєзіткнення із силами АТО", - додає він.

"Терористи хочуть звузити Дебальцевський плацдарм і підійти впритул до н.п. Дебальцеве. Керівництво бандформування "механізована бригада "Призрак" оголосило про підготовку до "оточення Дебальцеве" (можливо цілеспрямоване поширення дезінформації)", - пише Тимчук.powered by lun.ua