Захист Савченко домагатиметься визнати її військовополоненою

9 переглядів
П'ятниця, 7 листопада 2014, 11:55

Захист українки Надії Савченко в Росії буде домагатися для неї статусу військовополоненої.

"У найближчому майбутньому ми плануємо домагатися для Надії Савченко статусу військовополоненої й звільнити її від кримінальної відповідальності в РФ", - написав адвокат Марк Фейгін у Twitter.

Він також повідомив, що оскільки клопотання захисту Савченко 7 листопада задоволене, те "докази невинуватості Савченко будуть долучатися слідством".

"Наше клопотання тепер задоволене. Адвокатські опитування Синяговського й інших тепер є матеріалами кримінальної справи Савченко", - написав Фейгін.

"Слідство погодилося з захистом і задовольнило наше клопотання. Тепер суд повинен висловитися щодо предмету скарги", - додав він.

Фейгін відзначив, що "незалежно від рішення суду мету досягнуто: клопотання захисту залучені до матеріалів кримінальної справи Савченко".

При цьому слідство заявило у суді, що напередодні засідання "скасувало свою попередню відмову в задоволенні клопотання про відмову захисту в залученні" – і тому "предмет скарги вичерпано".

"Суд припинив провадження за скаргою у зв'язку з тим, що СК скасував свою постанову й прилучив докази невинуватості Савченко до справи", - повідомив адвокат Микола Полозов.

Рішення суду за скаргою захисту Савченко
Рішення суду оприлюднив адвокат Фейгін
Рішення суду за скаргою захисту Савченко

"Українська правда"

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua