Бойовики нищать інфраструктуру, 25 разів обстріляли опорні пункти АТО

Неділя, 9 листопада 2014, 10:47

У зоні АТО в ніч на 9 листопада бойовики 25 разів обстріляли блокпости українських військ, опорні та спостережні пункти в районі населених пунктів Майорськ, Золоте, Нікішино, Оленівка, кургану Могила Гостра.

Про це повідомили у прес-центрі АТО.

Опівночі бойовики майже півтори години стріляли артилерією по населеним пунктам Тоненьке, Орловка, Пескі. 

"Внаслідок нічних обстрілів поранено двох військовослужбовців, їх направлено до медичних закладів", - зазначено у повідомленні. 

Вогнем у відповідь сили АТО подавляють вогневі точки бойовиків, примушуючи їх змінювати свої позиції.

"Тепер бойовики частіше використовують тактику кочівного міномету, який веде вогонь та постійно змінює позиції", - зазначили у прес-центрі АТО.

"Обстановка на трасі Бахмутка складна. Вночі під час обстрілів наших позицій бойовики використовували міномети та стрілецьку зброю.
Залишається напруженою ситуація в районі Донецького аеропорту. Минулої ночі бандити неодноразово вели артилерійський вогонь по наших позиціях на його території", - йдеться у повідомленні.

"В той же час бандити нищать інфраструктуру Донбасу, вбивають мирних людей, руйнують їх домівки. Ситуація на півдні зони АТО під контролем наших сил, ми робимо все необхідне, щоби мешканці Маріуполя відчували себе у безпеці", - додали в АТО.

Українська правда powered by lun.ua