Тимчук сподівається, що комітет з оборони очолить депутат "Народного фронту"

Понеділок, 1 грудня 2014, 10:45

Депутат Дмитро Тимчук сподівається, що комітет Верховної Ради з нацбезпеки й оборони очолить представник "Народного фронту", але сам не претендує на цю посаду.

Про це він написав у своєму Facebook 1 грудня.

"Голова комітету ВР з питань нацбезпеки й оборони все ж має бути, насамперед, керівником, який розбираються в питаннях оборонного менеджменту. Щоб контролювати й впливати на систему, треба знати, як вона працює й "нагорі", а не лише в нижчому й середньому ланках", - пише Тимчук.

"При всій повазі до комбатів добровольчих батальйонів і їхнього колосальному досвіду роботи на "середньому" рівні, упевнений, для них така діяльність була б проблематичною. Хоча їхній досвід незамінний для роботи як експертів і консультантів", - зазначив він.

"Дуже сподіваюся, що комітет з оборони очолить представник "Народного фронту". Себе не маю на увазі в жодному разі – через відсутність зазначеного вище досвіду, тоді як у нас є справді досвідчені керівники", - заявив Тимчук.

Він додав, що військова рада "Народного фронту" раніше напрацювала "концептуальні основи переформатування сфери нацбезпеки й оборони".

Тимчук також заявив, що в депутатській недоторканності не бачить сенсу.

"У країні, де переміг Майдан, депутат-патріот може розраховувати на підтримку народу у випадку, якщо з ним хтось захоче розправитися руками "продажного правосуддя". Тобто недоторканність потрібна лише для тих, хто збирається займатися протиправною діяльністю або для банального "бикування", - вважає він.

Тимчука також не засмучує депутатська зарплата у 5 тисяч гривень. Він вважає, що є "можливість чесно підзаробляти в рамках закону", адже "письменницька" діяльність і аналітика для військових і держслужбовців дозволена законом.

"Інше питання, що якщо країна хоче, щоб народний депутат займався винятково законодавчою діяльністю – вона зробить так, щоб він не думав про те, де б ще заробити. Якщо країні все одно – немає проблем", - додав Тимчук.powered by lun.ua