У Донецькій області три райцентри вивели із захопленої бойовиками території

35 переглядів
Понеділок, 8 грудня 2014, 13:58

Губернатор Донецької області Олександр Кіхтенко підписав розпорядження про переміщення Новоазовської, Тельманівської і Ясинуватської райдержадміністрації на вільні від терористів території.

Про це повідомляє прес-служба Донецької ОДА.

"Це дозволить, зокрема, розблокувати роботу органів Держказначейства і, таким чином, забезпечити нормальну життєдіяльність територій, підконтрольних української влади", – сказано в повідомленні.

Всі адміністрації будуть перебувати в межах своїх районів. Так, Новоазовська РДА розміститься в селі Виноградне по вулиці Радянській, 226, Тельманівська – в селищі Мирне за адресою вул. Леніна, 6, Ясинуватська – у селищі Очеретине, вул. Першотравнева, 12.

Кіхтенко, згідно з повідомленням, доручив головам цих райдержадміністрацій, за можливості, вивезти з окупованих райцентрів майно та документацію.

"Керівникам також доручено відповідно до чинного законодавства перевести працівників на нове місце роботи і здійснити державну реєстрацію зміни місцезнаходження юридичної особи", – повідомляє відомство.

Як відомо, минулого тижня Донецька ОДА попросила уряд віднести низку населених пунктів у зоні антитерористичної операції до території, підконтрольній України.

Зокрема, мова йшла про населені пункти Тельманівського, Новоазовського та Ясинуватського районів.

Як відомо, раніше Кабмін затвердив перелік не підконтрольних або частково не підконтрольних владі населених пунктів у Донецькій області. У цих регіонах не здійснюються соцвиплати.

Українська правда

powered by lun.ua