Порошенко нагородив військових, які допомогли "кіборгам" покинути аеропорт

Вівторок, 27 січня 2015, 16:31

Президент Петро Порошенко 27 січня нагородив військовослужбовців, які виявили особисту мужність і героїзм у захисті суверенітету та територіальної цілісності України.

Про це повідомляє прес-служба президента.

"Серед нагороджених – танкісти, які 22 січня героїчно забезпечували вихід наших підрозділів з оточення у аеропорту Донецька", – сказано у повідомленні.

Зокрема, було нагороджено старшого лейтенанта Євгена Гончара орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня, сержанта Костянтина Балтагу, старшину Анатолія Скрицького і рядових Володимира Суханіна та Дмитра Триногу орденом "За мужність ІІІ ступеня".

Згідно з повідомленням, командир танка старшина Анатолій Скрицький, механіки-водії танкового взводу сержант Костянтин Балтага, солдат Володимир Суханін, а також навідник солдат Дмитро Тринога виявили мужність і самовідданість під час виконання бойового завдання 22 січня біля аеропорту "Донецьк".

"У складі своїх екіпажів воїни до останнього вели вогонь на ураження противника, пробиваючи кільце оточення для виходу наших підрозділів. Старшина Скрицький, сержант Балтага та солдат Тринога отримали поранення, але не покинули бойових позицій", – додала прес-служба.

Також серед нагороджених – командир роти снайперів 95-ї аеромобільної бригади старший лейтенант Євген Гончар, який з травня бере участь в АТО.

"Неодноразово брав участь у сутичках з бойовиками. 19 січня в результаті бою у населеному пункті Спартак снайперами під керівництвом офіцера було зупинено відхід бойовиків", – сказано у повідомленні.

Українська правда

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.