Блок Порошенка погодився підтримати всі позачергові проекти Кабміна зі своїми умовами

Понеділок, 2 березня 2015, 15:02

Фракція БПП вирішила підтримати законопроекти Кабміну, які стосуються держбюджету.

Про це повідомив представник фракції Юрій Луценко.

Фракція партії прийняла рішення підтримати 7 законопроектів Уряду, які безпосередньо
стосуються бюджетного процесу.

Так було прийнято рішення підтримати  законопроект про внесення змін до Закону "Про Державний бюджет України на 2015 рік" з урахуванням побажань фракцій Коаліції.

Під час обговорення законопроектів, депутати погодились з тим, що запропоновані Урядом законопроекти  про зміни до державного бюджету на 2015 рік необхідно ухвалити лише в тій частині, яка безпосередньо стосується вимог МВФ щодо отримання Україною першого траншу кредиту в рамках 4-річної  програми розширеного фінансування.

За результатами розгляду усіх законопроектів, більшістю голосів фракція прийняла рішення підтримати 7 законопроектів, за умови, якщо будуть виконані наступні вимоги фракції:  скасування  всіх  спецпенсій для всіх категорій, а також для бажаючих вийти на пенсію, пенсія буде нараховуватись без будь-яких обмежень.

Луценко також повідомив, що парламент та Коаліція будуть ініціювати розгляд питання в парламенті за участю економічного блоку Кабміну та Національного банку щодо ситуації з національною валютою.powered by lun.ua