МВС пропонує без "криміналу" здати незаконну зброю протягом місяця

Понеділок, 30 березня 2015, 16:00

МВС оголошують місячник добровільної здачі зброї.

Про це йдеться у повідомленні МВС.

"Добровільно здати зброю, боєприпаси, вибухові матеріали та спеціальні засоби до органів внутрішніх справ України можна з 1 по 30 квітня 2015 року", - повідомили в МВС.

"Громадяни, які добровільно звернуться до міліції з метою здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів та спеціальних засобів, що зберігаються ними незаконно, звільняються від кримінальної відповідальності", - попередили в МВС.

Крім того, МВС наголошує, що ті, хто у вказаний термін добровільно здасть до органів внутрішніх справ мисливську вогнепальну, холодну, газову зброю, у подальшому матиме можливість оформити відповідні документи, зареєструвати цю зброю в особисту власність і використовувати її на законних підставах.

Пристрої вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими кулями несмертельної дії, будуть реєструватися у випадках і в порядку, передбаченому законодавством України.

"Для отримання детальних роз’яснень можна звернутися до працівника дозвільної системи або до дільничного інспектора міліції", - повідомили в МВС.

Українська правдаpowered by lun.ua