Порошенко утворив військово-цивільні адміністрації в двох областях

Четвер, 5 березня 2015, 13:53

Президент Петро Порошенко підписав указ, яким були утворені Донецька та Луганську обласні військово-цивільні адміністрації.

Віповідний указ було підписано 5 березня, інформує прес-служба глави держави.

Визначено, що Донецька та Луганська облдержадміністрації набувають статусу відповідно Донецької та Луганської обласних військово-цивільних адміністрацій, а їх голови – статусу керівників відповідно Донецької та Луганської обласних військово-цивільних адміністрацій. Те саме стосується і утворених адміністрацій нижчого рівня.

Указом доручено головам Донецької та Луганської облдержадміністрацій у триденний строк подати керівнику Антитерористичного центру при Службі безпеки пропозиції щодо переліку посад, які можуть бути заміщені військовослужбовцями, осіб рядового і начальницького складу правоохоронних органів в новостворених військово-цивільних адміністраціях.

Також головам цих ОДА доручено разом із керівником Антитерористичного центру при СБУ подати у п'ятиденний строк секретареві РНБО спільні пропозиції щодо кандидатур для призначення на посади керівників військово-цивільних адміністрацій населених пунктів.

Секретар РНБО має забезпечити підготовку до невідкладного розгляду РНБО питання щодо призначення керівників військово-цивільних адміністрацій.

Згідно з документом, утворені в Донецькій області – Волноваська та Мар’їнська районні військово-цивільні адміністрації, військово-цивільні адміністрації в містах Авдіївка, Вугледар та Красногорівка Мар’їнського району; в Луганській області – Новоайдарська, Попаснянська та Станично-Луганська районні військово-цивільні адміністрації, військово-цивільні адміністрації сіл Кримське та Трьохізбенка, Кряківка, Лобачеве, Лопаскине та Оріхове-Донецьке Новоайдарського району; селища Новотошківське та села Жолобок Попаснянського району; сіл Троїцьке та Новозванівка Попаснянського району.

Українська правдаpowered by lun.ua