Бойовики лишають танки біля лінії розмежування, посилюються у прифронтовій смузі

П'ятниця, 6 березня 2015, 11:23

Бойовики відводять у тил від лінії розмежування на Донбасі незначну кількість артилерії, при цьому накопичують сили в "прифронтовій смузі", на передових позиціях.

Про це повідомив організатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук у Facebook вранці 6 березня.

"Впродовж останньої доби російсько-терористичні війська на Донбасі продовжували грубо порушувати умови мирних домовленостей, використовуючи для обстрілів позицій українських військ практично весь спектр наявних озброєнь – від стрілецької до ствольної й реактивної артилерії", - пише він.

Найбільш активно обстріли вели на Донецькому і Приморському (Маріупольському) напрямках, на ділянці західніше Авдіївки, у районі Щастя, на ділянці від Світлодарська до Попасної.

"Практично по всій лінії розмежування з боку російсько-терористичних військ фіксується лише деяке зменшення кількості артилерії, що відводиться у тил згідно з Мінськими домовленостями", - заявляє Тимчук.

"Важка бронетехніка, зокрема, танки, з яких також ведуться обстріли позицій українських військ, залишаються на місці й від лінії розмежування не відводиться", - стверджує він.

За даними ІС, "бойовики продовжують посилене накопичення у "прифронтовій смузі", а також безпосередньо на передових позиціях, матеріально-технічних ресурсів, одночасно проводячи перегрупування й нарощування боєздатності своїх формувань".

Бойовики активно готують зброю, відновлюють техніку.

Відзначається перекидання з району Донецька й Єнакієве в район Горлівки й Майорського, поповнення живої сили й техніки терористів. Зокрема, зафіксовано перекидання 2-х танкових підрозділів (груп) по 6 танків, 14 ББМ, дві батареї артилерійських гармат (гаубиці Д-30), а також 4-х армійських вантажівок із зенітними установками ЗУ-23-2.

На північний схід від Ясинуватої перемістили пересувний командний пункт російських військ – 8 спецавтомобілів і 2 критих вантажівки у супроводі 4-х БТР.

Із боку Єнакієвого в район Горлівки прибула бронегрупа з 7-ми БМП-1,2; 2-х БТР-80, 2-х танків. У складі групи зафіксовано також 2 ЗРК "Стріла -10М".powered by lun.ua