Лімонов розповів про слід Суркова у Донецьку

Субота, 2 травня 2015, 18:33

Лідер офіційно забороненої в РФ партії "Другая Россия" Едуард Лімонов заявив, що у Донецьку бойовики затримали на 72 години трьох "нацболів", які вийшли святкувати Першотравень.

Про це 2 травня Лімонов повідомив у своєму Facebook.

"Наші хлопці у кількості трьох осіб вийшли на Першотравень. Перед пам'ятником Леніну було від сили 10 осіб. Наші були з прапорами. Через кілька хвилин під'їхали співробітники МДБ ("міністерство "ДНР" з держбезпеки") і забрали наших", - зазначив він.

Згодом представники "МДБ"  приїхали в офіс партії та затримали там "двох журналістів, серед яких - Ігор Бойков з газети "Завтра".

Лімонов повідомив, що усіх п'ятьох затримали на 72 години.

При цьому Лімонов припустив, що такі дії представників "ДНР" щодо "нацболів" підтверджують наміри бойовиків влаштувати "чистки серед добровольців-нацболів".

Також він зазначив, що до такого рішення бойовиків має стосунок помічник Путіна Владислав Сурков , який мав зустріч з керівниками "ДНР" та "ЛНР". 

Раніше Лимонов заявив, що, за даними "розвідки з "ДНР", проти нас інтригує Владислав Юрійович Сурков".

"Днями він зустрівся з керівниками посталого Донбасу ("ДНР" та "ЛНР") і намагався схилити їх вжити заходів проти організованого нацболами руху Інтербригада", - зазначав Лимонов.

Як відомо, у березні в Москві радикали з партії Лимонова спільно з представниками організації "Інтербригада" встановили агітаційні намети поблизу Кремля, які закликають їхати воювати проти України на Донбасі.

Українська правда powered by lun.ua