Суттєвої деескалації конфлікту на Донбасі немає - Порошенко

Понеділок, 1 червня 2015, 23:30

Суттєва деескалація конфлікту на Донбасі відсутня, це підтверджується також звітами СММ ОБСЄ.

Про це йшлося у ході розмови між президентом Петром Порошенком та  прем'єр-міністром Словацької Республіки Робертом Фіцо 1 червня, повідомляє прес-служба президента.

"Обговорюючи ситуацію на Донбасі, Порошенко та Фіцо відзначили відсутність суттєвої деескалації, що чітко  підтверджується також звітами СММ ОБСЄ", - йдеться у повідомленні.

Порошенко та Фіцо погодилися, що критично важливими є додаткові зусилля задля ефективної імплементації Мирного плану на Донбасі.

Окрім того глава уряду Словаччини підтвердив, що Словаччина, як відповідальна держава, й надалі підтримуватиме єдність ЄС у питанні санкцій стосовно РФ.

Як відомо, раніше  у заяві Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін зазначалося, що на Донбасі бойовики й далі використовують заборонене Мінськими домовленостями озброєння, зокрема - "Гради".

У доповіді ООН з прав людини, оприлюдненій 1 червня, зазначалося: понад 6,4 тисячі осіб загинули внаслідок конфлікту на сході України, загалом від конфлікту постраждали 5 млн осіб, кількість внутрішньо переміщених осіб досягла 1,2 млн осіб.  При цьому 

Українська правдаpowered by lun.ua