Бойовики активізувалися в напрямку Костянтинівки й Авдіївки - ІС

Середа, 1 липня 2015, 09:18

Бойовики активізувалися на Костянтинівському напрямку й північніше Авдіївки, також активізувалася Стаханівсько-Першотравнева група бойовиків.

Про це повідомляє координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук у Facebook вранці 1 липня у зведенні за минулу добу.

На Приморському напрямку бойовики вели активні обстріли на широкій ділянці з 82-мм і 120-мм мінометів, зі 122-мм артилерії з позицій північніше Безіменного й на схід Красноармійського. На передньому краї, крім стрілецьких озброєнь, там активно використовують автоматичні гранатомети АГС-17 і зенітні установки ЗУ-23-2.

Удари завдавали по позиціях сил АТО в районі Широкиного, Лебединського, Бердянського. Також – по позиціях між Гнутовим і Талаківкою.

По позиціях українських військ у районі н.п. Мар’їнка, Піски, Красногорівка, шахта Бутовка бойовики стріляли з АГС-17 і декількох пересувних установок ЗУ-23-2 на МТ-ЛБ і вантажних автомобілях.

Східніше Красногорівки бойовики на 2-х БТР-80 намагалися вийти на зручну вогневу позицію для стрільби з крупнокаліберних кулеметів (озброєння БТР). Сили АТО відкрили вогонь і змусили їх відійти.

"Відзначається активізація формувань російсько-терористичних військ на Костянтинівському напрямку й північніше Авдіївки. Зокрема, терористи в даних районах використовують для обстрілів 122-мм артилерію (завдано вогневі удари по селищу Дружба й розташованому в даному районі опорному пункту сил АТО)", - пише Тимчук.

Між Ленінським і Шумами дві піхотні групи (до 50 осіб) намагався під прикриттям мінометів атакувати позиції українських військ, але їх змусили відступити до північно-західної околиці Горлівки, "з боку терористів є втрати".

"Зафіксовано активізацію Стаханівсько-Першотравневої тактичної групи бойовиків (склад – місцеві бойовики, російські "козаки" і інші найманці з громадян РФ, а також амністовані "кримінальники" з Краснодарського краю й Ростовської області РФ)", - заявляє також Тимчук.powered by lun.ua