В ОБСЄ нарахували понад 160 вибухів в районі Донецького аеропорту

Четвер, 2 липня 2015, 02:49

Спеціальна моніторингова місія Організації з безпеки та співробітництва у Європі 30 червня зафіксувала 168 вибухів навколо Донецького аеропорту.

Про це йдеться в опублікованому звіті місії.

"Спеціальна моніторингова місія з 9:03 та до 13:00, знаходячись на спостережному пункті Спільного центру з контролю та координації на центральному вокзалі Донецька, чула та бачила 168 вибухів, які в основному співставні з пострілами снарядів з мінометів та танків", - йдеться у звіті.

Зазначається, що бойові дії навкруги Донецького аеропорту продовжуються з сильнішою інтенсивністю, ніж це спостерігалося у попередні дні.

Також спостерігачі зафіксували 109 випадків порушення режиму припинення вогню на півночі та північному заході від селища Спартак (підконтрольне "ДНР") та Донецького аеропорту, а також в районі підконтрольних Україні сіл Опитному, Муравейник та шахти Бутовська на відстані 3-7 км від займаних позицій представниками ОБСЄ.

"Інші 39 вибухів сталися в 10-15 км на північний схід від позицій спостерігачів ОБСЄ", - зазначили у місії.powered by lun.ua