Порошенко призначив Туку: Ти маєш повну підтримку президента

156 переглядів
Середа, 22 липня 2015, 11:43

Президент Петро Порошенко підписав указ про призначення Георгія Туки головою Луганської області.

Це він зробив в прямому ефірі в Сєверодонецьку на нараді.

"Указ буде підписаний прямо зараз, за вашої присутності. Я приймаю рішення про призначення Георгія Туки головою Луганської обладміністрації", - сказав Порошенко і додав, що поки вони разом летіли з Києва, уряд схвалив подання на призначення Туки очільником Луганської обладміністрації.

 

"Я зробив вибір і мій вибір, інколи кажуть дуже ризикований, інколи кажуть, що так в системі неправильно робити, але я вважаю, що це нове покоління. Я впевнений, що тобі не подобається слово "політика", але це новий вид політики, яка близька до людей. Георгій, ти маєш повну підтримку президента", - зазначив Порошенко.

Президент також розповів, що серед претендентів, крім Туки були бізнесмен і бюрократ.

"Побачивши, як Георгій працює, тиждень тому я сказав в інтерв'ю, що маю трьох кандидатів. Це були колишній підприємець, який має відношення до Луганщини, має відношення до економіки. Бюрократ, який має відношення до системи державного управління, і Георгій", - сказав Порошенко.

"Я поговорив з підприємцем. Він каже: "Якщо б в мирний час – залюбки. Але в мене четверо дітей. Їздити мені на лінію зіткнення, під кулі – давайте в Сєверодонецьку сидіти". Ні, друже! Звичайно, образ Геннадій Москаля підняв дуже високу планку", - сказав Порошенко.

"Бюрократ сказав, що …, що може сказати бюрократ? І лише Георгій сказав, що його місце на передньому краю, з тими, хто там живе, сьогодні потерпає, щоб вони відчули, що держава про них піклується", - сказав Порошенко.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

powered by lun.ua