Турчинов запевняє, що оборонні рубежі ось-ось добудують

П'ятниця, 3 липня 2015, 15:31

Будівництво оборонних рубежів підійшло до завершального етапу і буде завершено найближчим часом.

Про це заявив секретар Ради нацбезпеки й оборони Олександр Турчинов, який у п’ятницю провів нараду в зоні АТО з питань завершення будівництва оборонних рубежів, повідомляє прес-служба РНБО.

У нараді взяли участь віце-прем'єр-міністр Генадій Зубко, керівництво Міністерства оборони, Генерального штабу, військові керівники секторів зони АТО, керівництво Нацгвардії, Державної прикордонної служби, МВС та антитерористичного центру СБУ.

"Будівництво оборонних рубежів проводилось значно довше, ніж будо заплановано, але вже підійшло до свого завершального етапу", - заявив Турчинов.

За його словами, значна частина опорних пунктів вже побудована та прийнята ЗСУ.

"Будівництво інших захисних позицій буде завершено найближчим часом", - сказав секретар РНБО.

Турчинов летить на нараду у зону АТО

За його словами, завдання оборонних рубежів, що побудовані вздовж лінії зіткнення - "зупинити будь-який наступ ворога, в тому числі, і за участю регулярних частин збройних сил РФ та створити передумови для потужної відповіді".

Турчинов у зоні АТО

"Інженерна та мінно-загороджувальна інфраструктура, що зводиться навколо опорних пунктів, а також розташування вогневих позицій, повинні не допустити прориву нашої оборони на стиках захисних позицій та стати надійним заслоном від спроб проникнення з окупованої території розвідувально-диверсійних та терористичних груп", - зазначив Турчинов.

Турчинов у зоні АТО - 3 липня 2015 рку

Особливу увагу секретар РНБО приділив якості оборонних споруд.

"Залізно-бетонні укріплення повинні захистити наших військових навіть від прямого потрапляння снарядів та мін", - наголосив він.

Турчинов звернув увагу керівництва Генштабу та Міноборони на необхідності проведення ретельної прийомки оборонних рубежів, "щоб не було жодних конструктивних недоліків та недоробок, що можуть негативно вплинути на безпеку та захист бійців".

Після наради перевірили якість виконаних робіт на декількох опорних пунктах, які розташовані на першій лінії оборони та несуть значне вогневе навантаження під час обстрілів, які "російсько-терористичні угрупування" здійснюють попри Мінські угоди.powered by lun.ua