Яценюк занепокоєний, що світ мало говорить про Україну

11 переглядів
Вівторок, 4 серпня 2015, 13:27

Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк занепокоєний, що світові ЗМІ погано висвітлюють ситуацію в Україні.

Про це він заявив під час засідання колегії Міністерства інформаційної політики.

Він дав відповідне доручення міністру інформаційної політики Юрію Стецю. Так, одним із першочергових завдань міністерства він назвав "відкриття корпунтів BBC, СNN і будь-кого в Україні, щоб вони не з Москви чи Варшави доїжджали, а вели мовлення звідси".

Крім того, Яценюк доручив розмістити на CNN рекламу України. Він зауважив, що вже є готовий відеоролик, який раніше підготували до інвестиційної конференції в США.

За словами прем’єра, слід як рекламувати Україну, так добиватися більшого висвітлення в світових ЗМІ ситуації на Донбасі.

"Я подивився про військову атаку в Туреччині. Про це говорили 2 дні. У нас щодня відбуваються військові дії, а Україна зараз зникла із інформаційного світового простору", - заявив він.

"Ми не добиваємо до міжнародної аудиторії: ні з сигналом війни, ні із позитивним сигналом. Це треба терміново робити. Це важливі речі", - сказав глава уряду.

У свою чергу міністр Стець зазначив, що розміщення реклами на CNN досить дорога річ, однак додав, що "це доручення прем’єра, і ми будемо його виконувати".

Представники міністерства також заявили, що на найближчому засіданні Кабміну буде розглянуто проект закону про акредитацію журналістів, який спростить перебування іноземних кореспондентів в Україні.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua