В РФ видають пропагандистські книжки про Путіна під іменем авторів, які їх не писали

16 переглядів
Неділя, 9 серпня 2015, 03:48

Журналіст британської газети Guardian Люк Хардінг написав у своєму мікроблозі, що не має відношення до виданої в Росії книги "Ніхто крім Путіна", на обкладинці якої він вказаний як автор.

Про це пише російська служба BBС.

Йдеться про книгу із серії "Проект Путін", видану в 2015 році видавництвом "Алгоритм". В анотації до книги, повна назва якої звучить як "Ніхто крім Путіна. Чому його визнає російська система", наводиться детальна біографія Хардінга як єдиного автора.

При цьому сам Хардінг у своєму мікроблозі написав, що вперше бачить цю книгу і не має до неї ніякого відношення.

Крім того, він висловив сумнів у тому, що книга "Зрозуміти Путіна", з тієї ж серії за авторством Генрі Кіссінджера, дійсно була написана останнім.

"Хто ж тоді написав її?" - Запитує журналіст.

У коментарях до твіту російський журналіст Ілля Азар заявив, що його американський колега Майкл Бом, зазначений в якості автора книги "Помилка президента Путіна" з тієї ж серії, також відхрестився від твору, авторство якого йому приписали.

Коментарів з боку видавництва поки не надходило.

Серія "Проект Путін" видавництва "Алгоритм" налічує 24 книги. В якості авторів робіт крім Кіссінджера, Хардінга і Бома значаться, зокрема, політики Едуард Лимонов і Сергій Удальцов, публіцист Андрій Піонтковський, німецький політолог Олександр Рар і вбитий цієї зими опозиціонер Борис Нємцов.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua