У Молдові десятки тисяч людей вийшли на антиурядовий протест

14 переглядів
Неділя, 6 вересня 2015, 10:43

У  центрі Кишинева відбувається багатотисячний антиурядовий протест.

Про це повідомляє телеканал Publika TV.

Як повідомляється, акція організована платформою "Гідність і правда". Учасники акції протесту зібралися задля здійснення тиску на владу, яка, на їхню думку, несе відповідальність за соціально-економічну кризу в країні.

Раніше представники платформи повідомляли, що акція може стати безстроковою.

Багато учасників акції тримають в руках транспаранти, прапори Румунії, Молдови та Євросоюзу. Мітингувальники вимагають відставки уряду і притягнення до відповідальності причетних до крадіжки грошей з банківської системи.

Як повідомляють незалежні молдовські журналісти, з якими спілкувалася ЄвроПравда, на акції зібралося до 50 тис людей. Повідомляється, що люди заповнили не лише Площу національних зборів де проходить мітинг, а й сквер поряд.

Проте, наводяться і інші дані.

"Тут на площі - сто тисяч осіб. Але насправді більше - чотири мільйони з тими, хто не зміг вийти сьогодні, але все одно з нами" – заявив журналіст Василе Нестасе, якого цитує видання Newsmaker.

 
 

Разом з тим Publika.md говорить лише про "тисячі людей" на площі.

За словами міністра внутрішніх справ Молдови Олега Балана, порядок на акції забезпечують десятки поліцейських. Крім того, він попросив громадськість повідомляти поліції про людей в масках ч из підозрілими рюкзаками.

Досі повідомлялося про мирний характер протестів.

Європейська правда 

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua