Українські військові кораблі відігнали російські від кордону України

187 переглядів
Середа, 9 вересня 2015, 14:37

У ході українсько-американського навчання "Сі Бриз – 2015" два російські військові кораблі підійшли у безпосередню близькість до територіальних вод України і в її виключну економічну зону.

Про це повідомляє прес-служба Міноборони.

Згідно з повідомленням, мова йде про сторожовий корабель ЧФ РФ "Ладний" і малий протичовновий корабель "Суздалець".

"Обидві одиниці ЧФ РФ вже не перший день виявляють неприховану цікавість до заходів, які проводять учасники міжнародного навчання", – додали у Міноборони.

Для недопущення перетину українського кордону в море вийшли чергові сили ВМС України, а в небо була піднята морська авіація для ідентифікації цілей. Крім того, підрозділи військ берегової оборони вели спостереження за непроханими гостями засобами розвідки та супроводження артилерійськими системами.

З часом "Ладний" відійшов на південь від Одеси, заявили у відомстві.

У повідомленні також йдеться, що за останні три місяці "Ладний" вже вдруге опинився поруч з територіальними водами України.

Міноборони стверджує, що присутність росіян ніяк не вплинула на хід навчань. Також у відомстві нагадали, що саме цей корабель у липні під час параду в Севастополі здійснив невдалий запуск ракети, яка після пострілу розвалилася на частини.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua