Повернутись до публікації

МВС до п’ятниці має підготуватися до ліквідації міліції

Вівторок, 3 листопада 2015, 14:41
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 46.219.244.---Pavel Lck03.11.2015 23:39
Иванович Игорь:
А давайте і лікарів обирати за конкурсом. Отка за 3 місяці підучимо в вперед. Ви довіритесь такому лікарю. Чи будете шукати
Так врачи не одевают "слоников" из противогаза на голову подозреваемых.
IP: 46.219.244.---Pavel Lck03.11.2015 23:37
Anton Varnava:
Что "станеться"???
До Вас еще не дошло, что все "новые лица", конкурсы и прочее - закончились на уровне патрульных экипажей.
Опера, следователи и все любители "допросов с пристрастием" банально получат новые погоны.
Вот и вся реформа.
Тьфу!
IP: 93.77.120.---Anton Varnava03.11.2015 18:48
Нарешті це станеться !
IP: 46.211.214.---Артур Родригес03.11.2015 16:44
Уже давно пора принимать на работу по открытому конкурсу и уровню IQ. А у нас кто больше занес - тот получил лучшую работу...
IP: 37.54.168.---Иванович Игорь03.11.2015 16:24
Kos_tya:
Ну і де ж розхвалені Аваковим повне перезавантаження, конкурси і т. д.?
А давайте і лікарів обирати за конкурсом. Отка за 3 місяці підучимо в вперед. Ви довіритесь такому лікарю. Чи будете шукати шляхи до люстрованого?
IP: 193.39.75.---Віталій Дикий03.11.2015 15:38
КЛОУНИ! Зміна вивіски- не змінить систему.
IP: 31.134.91.---Микола Гаврилюк03.11.2015 15:35
Атестація в МВС - це підміна ЛЮСТРАЦІЇ по-Порошенківськи .
ДО ЛАМПОЧКИ ВАША АТЕСТАЦІЯ ! ЛИШЕ ПОВНА ЛЮСТРАЦІЯ ! ! !
IP: 93.75.8.---Александр Гальченко03.11.2015 15:33
Kos_tya:
Ну і де ж розхвалені Аваковим повне перезавантаження, конкурси і т. д.? Виходить просто тупо змінять форму, а суть залишиться ментовська. От і вся реформа. Я розумію чому європейці стомилися від цього театру абсурду.
+1000500!
IP: 213.130.11.---Basta1303.11.2015 15:20
Кто больше занесет Авакяну - тот и останется. Остальных пинком под зад.
IP: 185.11.28.---Kos_tya03.11.2015 14:55
Ну і де ж розхвалені Аваковим повне перезавантаження, конкурси і т. д.? Виходить просто тупо змінять форму, а суть залишиться ментовська. От і вся реформа. Я розумію чому європейці стомилися від цього театру абсурду.
Як це – бути геєм чи лесбійкою у Львові: три особисті історії
Як українському проекту зібрати гроші на Kickstarter: вісім кроків
Ірина Геращенко:  Я – "українобот" і член команди президента
Країна чорних лебедів
Усі публікації