Повернутись до публікації

АФГАНЦІ ВЛАШТУВАЛИ ШТУРМ РАДИ

Вівторок, 20 вересня 2011, 12:16
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 46.203.81.---легінь125.09.2011 16:50
влада доводить людей до масових протестів.
IP: 109.167.125.---Viktoria Hmelnitskaya23.09.2011 15:15
Стародавній мудрець казав: якщо б'єш, то бий насмерть!
Напів-міри тільки посилюють твого ворога - владу!
IP: 93.79.48.---Merime21.09.2011 19:34
"Людьми ніхто не керував" Що ж це за вояки, що не змогли самоорганізуватися, а просто влаштували тисняву і безрезультатну штовханину?
IP: 93.79.130.---Стайса21.09.2011 15:10
LM_SUPER:Помалу терпець вриваэться всім. Головне, що ПРовці ніяких висновків з цього не роблять. На їхньому місці я б не був такий самовпевнений.
Якщо це їх нічогму не навчить, то так їм і треба. Наступний штурм закінчится для них погано. Дуже радує ще одна обставина - ПРдуни заполучають все більше ворогів, люди вже їх просто ненавидять! Так що, якби вони не фальсифікували вибори, їм все одно у більшість не пробитися.
IP: 93.79.130.---Милана821.09.2011 15:07
Цей штурм дуже порадував. Це значить, що як би ПРдуни не будували накруги себе мури, все одно до них добратися можна. І коли проти них повстане уся країна, то не сховатися їм, не втекти підземним переходом, як це багато хто з них зробив!
IP: 77.121.102.---swallow21.09.2011 09:51
глас народа:
гоблинорк _ 20.09.2011 13:45
тепрь одна надежда на афганцев и ветеранов ВС .
если этих не заболтают , не усыпят , может и выйдет что-то .
Гриценко , аууууууууу , подключай свои резервы , если ты не очередной пиз...обол .
_______________________
Гриценко очень правильно говорит, но почему-то в критические моменты резко поворачивается на 180 градусов.
Пiдтримую, Гриценко тiльки говорити може правильно та гарно i все.
IP: 93.74.117.---бімбока21.09.2011 09:38
Ще необхідно поштурмувати Конча-Заспу, Межигірья і інші місця де осіли "слуги народу", і гроші зразу зявляться в бюджеті
IP: 91.124.67.---ruvela21.09.2011 09:35
Ніякої поваги та ніякої шани немає людям які воювали в Афганістані, щоб відновити свої право вони змушені йти на штурм до ВР. В якій ще країні є таке??? Натомість щоб депутати в себе пільги познімали та додали людям так вони в людей ще останнє забирають.
IP: 92.112.106.---professional21.09.2011 09:17
Никакого штурма не было и это печально! Значит, все остенется, как было. Афганцев и чернобыльцев развели, как лохов! Жаль, но это факт. Если такие люди пасуют, тогда у этой страны нет будущего.
IP: 95.133.247.---Василий Бажанюк21.09.2011 02:29
афганці молодці, жаль що про акцію мало було відомо
провокатори ідіть геть, до путіна, якуновича...
Справи Седлецької, Германа і "рюкзаків". Як "ручні" судді зі стажем стали в пригоді нинішній владі
"Жучки" у сейфі. Чому Ситник і Холодницький знову посварилися
Голова Комітету українок Канади Христина Цурковська: Хочеться молоді кращого майбутнього, аніж було у покоління моїх батьків
Перший драфт бюджету: яким уряд бачить 2019 рік для України
Усі публікації