Повернутись до публікації

Венеціанська комісія наполягає на відкритих списках

Четвер, 20 жовтня 2011, 16:57
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 109.167.6.---Катерина Котилевська25.10.2011 21:46
Ну да настаивают как и на освобождение Юлии Владимировны, Янукович им открыто смеется в лицо на их настаивания. Пока они не перейдут от слов к действиям и не заблокируют счета всех чиновников из Украины поголовно пока толку не будет.
IP: 82.207.99.---NataliyaSh21.10.2011 12:35
_vps:
по открытым спискам в раду не попадут водители, масажисты, дети мажоры. Ведь это надо будет, что то говорить, а не мычать перед пупликой. По открытым спискам может попасть часть професуры, интегентов, учителей, а эти в партии и раде будут совсем не управляемые. Зачем такой кошмар нашим партийным руководителям. Ни бют ни Пр ни комики за такой геморой для себя не проголосуют.
Вы немного ошибаетесь БЮТовцы такую систему как раз поддерживают на все 100%! Потому что руководить страной должны умные и образованные люди, а не бандюки и папинькины сынки!
IP: 62.64.83.---_vps21.10.2011 08:22
по открытым спискам в раду не попадут водители, масажисты, дети мажоры. Ведь это надо будет, что то говорить, а не мычать перед пупликой. По открытым спискам может попасть часть професуры, интегентов, учителей, а эти в партии и раде будут совсем не управляемые. Зачем такой кошмар нашим партийным руководителям. Ни бют ни Пр ни комики за такой геморой для себя не проголосуют.
IP: 213.238.8.---ikhlas20.10.2011 21:15
відкриті партійні списки не потрібні ані регіонам, ані бюту! бо ж тоді доведеться якось поясювати виборцям наявність у списку певних пі..расів! вони ж не скажуть що просто купили! тай в майбутньому парламенті будуть потрібні нові тушки- тут якраз і бют зі своїм секретним списком знадобиться!
IP: 93.180.224.---Yavir20.10.2011 21:05
Раз Венеціанська комісія наполягає на відкритих списках, значить наші вожді будуть говорити про це з точністю до навпаки.
IP: 91.124.117.---cris20.10.2011 17:41
ВК просто цитирует программу кандидата в Президенты ВФЯ "Стабільність у владі- стабільність у країні" п.3 ;)
IP: 109.167.21.---socrat2120.10.2011 17:02
И здесь братва обделалась!
IP: 217.117.64.---banker_sasha20.10.2011 17:00
Правильно!!!!!
IP: 95.133.16.---agosto20.10.2011 17:00
Зачем пацанам списки вообще? они итак знают, кого назначить;)))
IP: 93.74.195.---european20.10.2011 16:59
даві іх, фьодоричєй!
Антикорупційний тримайте крок
Як редактора "Європейської правди" наймали працювати на кремлівську пропаганду
Андрій Мацола: Зараз будь-який бізнесмен може обирати — платити хабарі чи ні
#УрядГройсмана-3. Прем'єр і його "малий Кабмін"
Усі публікації