Повернутись до публікації

На Майдані натовп намагаються підбити до сутичок

П'ятниця, 22 листопада 2013, 22:17
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 176.112.10.---Валерий Козин24.11.2013 18:53
Пошел ты со своими красножопыми в дупу
IP: 93.72.79.---Krion24.11.2013 09:31
Ar1ik:
Gonta_20:
rvdboston:
Вы не правы в корне. В киеве полно сторонников того же Януковича. В Донецкой области полно его противников.
Желаю всем не становиться жертвой политпропаганды.
Ай да шутник. а да насмешил!
Донецкой области полно его противников, именно по этому их никто не слышит и не видит, а на каждых выборах 95% избирателей, в порядке административно-конадной демократии бегут на перегонки голосовать за енакиевского зека и его халуёв!

В Киеве полно его сторонников - имеенно по этому 80% населения Киева стабильно голосует против яныка, а остальные, 20% это те самые донецкие, которых стали заселять при захвате всей вертикали власти от министра до специалиста 2-й категории районного управления!
И например лично для меня есть загадка, почему старыший юрсоветник главы района в городе киева переведён из донецка? Из 5 млн. населения Киева нельзя было найти одного толковог оюриста?
IP: 176.109.174.---VO Svoboda Xamu23.11.2013 19:20
Шановна опозиція! УДАР, Батьківщина, Свобода, ви маєте майже в кожній міській та областній раді своїх депутатів. Якщо ви зробите заклик всім своїм депутатам районних, міських, областних, селищних рад приїхати завтра на Майдан вимагати підписання угоди про асоціацію, то це буде справжній МАЙДАН як в 2004-ому! Якщо хоча б з 400 міст і сіл по 50 депутатів областних і міських рад приїде, то це буде 20 тисяч лише депутатів, якщо візьмуть своїх чоловіків і дружин то буде вже 40 тисяч, жодень Беркут не посміє полізти на таку кількість депутатів, нехай і міських рад! Попереду мають бути 150 депутатів опозиції із недоторканістю. Невже ви думаєте що народ побачивши Вас не потягнеться на мітинг? А Так, бачачи інертність опозиції, люди не хочуть йти на заклики вождів, бо цій опозиції плювати на людей, лише свою вигоду шукають. Доводом є тушки Яценюка,яких він за гроші брав в список, і членство в КПСС Фаріон,яка брехала про це стільки років, а згідно програми ВО Свобода, підлягає люстрації!
IP: 31.43.22.---Олексій Поліщук23.11.2013 14:07
ПР поставило населення України перед фактом і вже зараз ясно, що ПР не буде слухати український народ, яким би чином ми не старалися, комуністи зібрали 3,5 млн. підписів на референдум, але влада не дозволила їм його провести((( Тепер дуже шкода стає тих людей, які потратили час та сили, але так і не були очуті!
IP: 176.8.149.---ниобий23.11.2013 13:39
_Открою Вам большой секрет- Москва УЖЕ гораздо более мусульманская,_:)Открою Вам ещё больший секрет - мусульманы в России в изобилии уже многие сотни лет что не скажешь про Европу :)
IP: 188.231.171.---svetlojar23.11.2013 13:26
ниобий:
_Какой будет европа через 30-40 лет? Верно, мусульманской_:) Для паньства яке молиться на ЄС це буде відвертим шоком.
Открою Вам большой секрет- Москва УЖЕ гораздо более мусульманская, чем Европа. Съездите - убедитесь. Там мусульманство на уровне гос законов - праздники, мечети, одежда, телевидение, названия магазинов и кафе
IP: 178.158.178.---Ar1ik23.11.2013 13:26
Gonta_20:
rvdboston:
Заголовок, как всегда, подкачал на УП. Надо вот как: "На майдане толпа лезет на рожон". И все понятно сразу, потому что на то она и толпа. Стадо евробаранов. Б-еееееевропа!
Толпо-стадо это там, где качаются синхронно с генеральной линией партии: то в одну сторону, то в другую, как Г в проруби (в каких местах это происходит известно всем, кто немного интересуется политикой и имеет память). А в Киеве, во Львове -- это Народ!
Вы не правы в корне. В киеве полно сторонников того же Януковича. В Донецкой области полно его противников.
Желаю всем не становиться жертвой политпропаганды.
IP: 24.52.194.---natalka_z_vunnuk23.11.2013 13:25
VikaPetrovna:
Tak pobuduvatu stabilne suspilstvo e nelegko. Ale zrobutu te mojna tilku chesnou pratceu I Ruski mafiozu veluki druzi z ukrainskumu I deciatulittiamu pravliat Ukrainou. Vlashtuvalu sobi shabash vidiom! Trumaut Ukraintciv yak rabiv I do ostannioi krapli krovi borotumutcia za tu groshovu Tak treba poterpitu I mabut na pochatku bude vajko buduvatu Evropeisku derjavu. Ale to dorogo do krashchogo juttia. A ruski znovu hochut nas v svoe boloto zatiagnutu
IP: 178.158.178.---Ar1ik23.11.2013 13:21
timass:
Yustas_17:
А скоро УП напише, що літаки з російським спецназом "Вітязь" сіли в Києві?
Как сядут так и лягут, был уже один такой "витязь".
)))))))))))))))))))))))))))))+100000000000000
IP: 24.52.194.---natalka_z_vunnuk23.11.2013 13:14
Ta ludu jutu hochut po ludsku! Musulmanu do rechi takoj. Ale pru chim tut religia do poganuh dorih, vidsutnist ohoronu zdorovia , bidnoi starosti????
Проїзд подорожчав: як заощадити на громадському транспорті
Небезпечні розваги: 10 сумних історій з цирку
Крок до зради: що принесла зустріч Трампа з Путіним та які наслідки вона матиме
Сергій Гайдай: Добре знаючи Порошенка, підозрюю, що крім нього стратегів на Банковій немає
Усі публікації