Повернутись до публікації

Турчинов почав підписувати президентські укази

Вівторок, 25 лютого 2014, 17:46
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 77.120.28.---olezya25.02.2014 20:10
Він краще б голів обладміністрацій призначав, а то в областях вже їх вибирають на сесіях рад
вже повний безлад...
IP: 144.76.166.---lizvin25.02.2014 18:54
для Тимошенко было бы разумно не болотироваться в президенты а стать символом для Украины как МанДэло в Африке то есть "ФрауДэло Украины "
IP: 46.203.162.---Vlad Kern25.02.2014 18:24
Egor McGregor:
Sergey Zhuravel:
Nikolay Ralbush:
Что вам например Кличко сделал плохого? Да, может еще не много хорошего сделал, но что плохого?
Да нормальный он парень и человек хороший.Собаки лают-караван идет.....
Да просто тут много пииздоболов и героев компа...Все очень умные сидя за монитором...
IP: 217.12.213.---Vito Korleone25.02.2014 18:22
Sergey Zhuravel:
Nikolay Ralbush:
Что вам например Кличко сделал плохого? Да, может еще не много хорошего сделал, но что плохого?
ПР платит ботам чтобы обсирали опозицию Обычгая информационная борьба.
Либо очередной интернет-патриот хочет показать что он такой правильный что даже Кличко по сравнению с ним - предатель.
IP: 144.76.166.---Владимир Подорога25.02.2014 18:04
Малатэц гинцвале!!!!

Кабо, отдыхает!!!
IP: 46.188.19.---Иван Гонта25.02.2014 18:01
Наверно аваков, просто из за близорукости не может найти яныка и арестовать допу, гепу, жилю, или турчинов из за забывчивости не захотел включать в список междунар-го трибунала, портнова, лукаш и т.д.? Или зачем нам рыги, которые вышли из партии только когда сбежал, янык, у нас и так было конституционное бльшинство. Так что, вышеуказанные причины кричать караул, и бить по рукам, этим "политикам" , потому что народ их оплевал, после подписанных ими позорных соглашений с тираном. Поэтому не замыливай, глаза, держать этих хорьков в раде, надо крепко, накрепко, а то, построят себе новые виллы как при юще было. Слава Украине!!!
IP: 144.76.166.---Egor McGregor25.02.2014 18:00
Sergey Zhuravel:
Nikolay Ralbush:
Что вам например Кличко сделал плохого? Да, может еще не много хорошего сделал, но что плохого?
Да нормальный он парень и человек хороший.Собаки лают-караван идет.....
IP: 78.154.170.---Sergey Zhuravel25.02.2014 17:58
Nikolay Ralbush:
Что вам например Кличко сделал плохого? Да, может еще не много хорошего сделал, но что плохого?
IP: 212.26.140.---Vanya Vaskov25.02.2014 17:57
«В умовах сучасної суспільної та політичної ситуації я, як і будь-який громадянин України, разом з народом» – І. Самсін
IP: 95.133.152.---Сергій Борисенко25.02.2014 17:52
Добкіна потрібно звільнити ! Негайно!
Ірина Геращенко:  Я – "українобот" і член команди президента
Скасувати санкції та забути Крим: чи вибухне в ЄС італійська бомба
Змінити країну: три історії молоді, які стали держслужбовцями у міністерствах
Як українському проекту зібрати гроші на Kickstarter: вісім кроків
Усі публікації