У «Самопомочі» заявляють, що поки не збираються йти з коаліції

Четвер, 5 листопада 2015, 01:47

Фракція "Самопоміч" залишається у складі парламентської коаліції.

Про це в коментарі "Українській правді" заявила віце-спікер і член фракції "Самопоміч" Оксана Сироїд після засідання фракції в середу ввечері.

"Насправді ці речі ми на фракції обговорюємо постійно, тому що люди задають ці питання. Люди часто запитують нас, чому ми залишаємося в коаліції, чому ми не хочемо виходити з коаліції і  тому це питання ми маємо регулярно. Те, що Єгор (Соболєв - ред.) Сьогодні озвучив, воно завжди актуально", - зазначила вона.

Сироід зазначила, що засідання фракції "Самопоміч" в четвер буде присвячено зокрема цьому питанню також.

"Рівень можливості виходу з коаліції не підвищився і не понизився, він є таким, як і був, всі ті ж самі питання залишаються. Ми не хочемо виходу з коаліції, бо ми розуміємо, що це небезпека для держави в цілому і робимо все, щоб залишитися", - підкреслила віце-спікер.

"Наша фракція жива і є речі, які обурюють і обговорюються. Вони виникають час від часу і зараз просто вони виникають частіше, бо є принципові рішення і ми шукаємо згоди всередині коаліції, і , на жаль, дуже часто цієї згоди не знаходимо", - зазначила Сироід

На уточнення, чи залишається "Самопоміч" в коаліції, вона відповіла: "Так".

За даними "Української правди", на засіданні "Самопомочі" в середу ввечері члени фракції обговорювали можливий вихід з коаліції.

Як відомо, лідер фракції Олег Березюк заявив, що "Самопоміч" збирається обговорити в четвер питання про вихід з коаліції і перехід в опозицію.

У свою чергу нардеп від "Самопомочі" Єгор Соболєв пояснив, що причиною можливого виходу фракції з коаліції є відсутність належної співпраці всередині коаліції і співпраця пропрезидентської фракції БПП з Опозиційним блоком.

powered by lun.ua