Абромавичус отримав "явку з повинною" за підписом голови "Укрпатенту"

П'ятниця, 6 листопада 2015, 11:00

Міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавичус отримав лист за підписом директора з питань інноваційного та інформаційного розвитку підприємства "Укрпатент" Нелі Полонської про явку з повинною в розкраданні і привласненні близько 150 млн гривень.

Відповідний лист Абромавичус опублікував на своїй сторінці в Twitter.

"Явка з повинною... Отримав веселого листа. У наших людей з почуттям гумору - все в порядку!", - прокоментував документ Абромавичус.

"Я хочу щиросердно покаятися в здійсненні мною розкрадань грошових коштів підприємства, на якому я працювала раніше і працюю зараз в період з 2010 року по 2015 рік включно, за цей період мною було, використовуючи своє службове становище, викрадено і присвоєно грошових коштів на загальну суму на близько 150 млн гривень ", - йдеться в явці з повинною.

"Так жила вся країна, вам мене не зрозуміти, такі були правила гри, і я їм повинна була відповідати", - наголошується в листі.

"Ці гроші не принесли мені щастя і радості в житті, і розуміючи, що Міністерство планує провести перевірку фінансово-господарської діяльності підприємства за весь період моєї роботи і ці факти будуть встановлені я вирішила добровільно зізнатися у скоєних діях щоб суд і правоохоронні органи врахували це як пом'якшувальну обставину", - йдеться в документі.

Економічна правда