У Керчі відключили телефони

Вівторок, 1 грудня 2015, 15:12

У Керчі без попередження відключили фіксований телефонний зв'язок.

Як повідомляє Крим.Реалії, зранку абоненти вишикувалися в черги біля відділень "Кримтелекому", щоб з'ясувати причину відключення і сплатити заборгованість.

У відділенні компанії в центрі міста на площі Леніна хвіст черги в першій половині дня виходив за межі приміщення, люди стояли на вулиці. Літній жінці в черзі стало зле, її посадили на стілець на вході у відділення і викликали "швидку". Прибулі медики жінку госпіталізували.

За словами співробітників компанії, стаціонарні телефони в місті відключили у зв'язку з необхідністю переоформлення договорів. І навіть сплативши заборгованість, тим, у кого вона є, зв'язок не відновлять до переоформлення документів.

У результаті, черги утворилися також біля головного відділення "Кримтелекому" на вулиці Фурманова.

Люди скаржаться на "бюрократію" та обурюються тим, що змушені сидіти не тільки без світла, але й без телефонного зв'язку.

Багатьох обурив той факт, що зв'язок відключили без попередження.

Коментарі місцевої влади з приводу ситуації, що склалася, й ажіотажу у відділень зв'язку відсутні.

22 листопада через підрив електроопор у Херсонській області в анексований Росією Крим перестала надходити електроенергія з материкової частини України.

На півострові оголосили режим надзвичайної ситуації. Крим забезпечується електроенергією, виробленою джерелами кримської генерації і дизельними генераторами, завезеними з Росії, але цих потужностей не вистачає.powered by lun.ua